TR EN

Kalitemiz

Traktör yedek parçaları satışı ve üretimi konusunda hizmet veren Nurpar Motorlu Araçlar kendi sektöründe güvenilirlik ve hizmet kalitesi ile lider bir kuruluş olma ilkesini benimsemiştir.


Şirketimizin kalite politikasının temelini, istenilen nitelik ve kalitedeki ürünü, müşteri memnuniyetini ön planda tutan, güvene dayalı bir ticaret anlayışı ile üretmek ve satmak oluşturmaktadır.

Şirketimizin kalite politikasında öncelikli hedefimiz müşteri,ve son kullanıcı memnuniyetidir. Bu anlamda ürünün tedarik edilmesinden son kullanıcıya ulaşmasına kadar tüm aşamalarda müşteri istek ve ihtiyaçlarını gözeten bir hizmet anlayışı ile çalışmaktayız. Bunun için müşteri ihtiyaçlarını ve şikâyetlerine en kısa sürede cevap verebilmeyi hedefliyoruz.

Ekip ruhunu benimsemiş katılımcı personel yapısı kalite politikamızın en önemli ilkelerindendir. Aile şirketi kültüründen gelerek büyüyüp gelişen, kurumsal kimliğine kavuşan Şirketimiz, kuruluşundan bugüne bünyesinde çalışan elemanları ile ekip çalışmasını ve dayanışmasını en iyi şekilde gerçekleştirmektedir. Üst yönetimimiz, personeli arasında uzun yıllar içinde tesis edilen sevgi, saygı ve güvenin devamını sağlamaya özen göstermektedir.